עו"ד יניב אור

עו"ד אור בעל רקורד עשיר של ייצוג בבתי המשפט, הן האזרחי והן הפלילי, לרבות בתי דין לעבודה, נמנה על מאגר המומחים של בתי המשפט, סגן יו"ר (משותף) ועדת ירושה, סגן יו"ר (משותף) ועדת נוטריונים בלשכת עורכי הדין, מוסמך האפוטרופוס הכללי לעריכת ייפוי כח מתמשך מומחה בגישור עסקי וניהול מו"מ, מרצה בכיר ומחבר ספרים בתחום המשפט.

מחפשים עו"ד נוטריון? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
כתבות בנושא
הסכם ממון מול צוואה
הפקדת צוואה

מהי הפקדת צוואה חוק הירושה מאפשר לכל אדם או נוטריון שערך את הצוואה להפקיד את הצוואה ברשם לענייני ירושה. אדם

עורך דין ירושה מומלץ
עורכי דין לענייני צוואה

עו"ד  לענייני צוואה  עורכי דין לענייני צוואה מתמחים בחוק הירושה ובכלל הדינים המשפטיים המקיפים את עריכת הצוואה לרבות הליכים משפטיים

עריכת צוואה מחיר
עריכת צוואה מחיר

עריכת צוואה מחיר משתנה בהתאם לסוג הצוואה, גודלה ומורכבותה. עלות עריכת צוואה יכולה לנוע בין עריכת צוואה ללא תשלום ובחינם

הגנה על ירושה
ירושה על פי דין

ירושה על פי דין מתקיימת כאשר אדם שנפטר לא הותיר אחריו צוואה, המורה כיצד לחלק את העיזבון שלו ובבוא העת

עורך דין התנגדות לצוואה
עורך דין התנגדות לצוואה

אנשים רבים זקוקים לשירותיו של עורך דין התנגדות לצוואה, מאחר וכל אחד עלול להגיע לסיטואציה, שבה הוא ירצה להתנגד לצוואה

עריכת צוואה - עורך דין לעריכת צוואות
עריכת צוואה 

עריכת צוואה רוב האנשים אינם נוטים לחשוב על המוות שלהם, מאחר ומדובר על נושא מפחיד וכאוב עבור מרבית האנשים. אך

שכר טרחה עורך דין צו ירושה

למה שווה להשקיע שכר טרחה עורך דין צו ירושה, האם יש הבדל בין הוצאת צו ירושה ללא עורך דין מומחה לצוואות וצו ירושה לבין הוצאתו באמצעות עורך דין צו ירושה, ואיך נקבע מחירון עורך דין צו ירושה, הכול במאמר שלפניכם.

שכר טרחה עורך דין צו ירושה

צו ירושה הינו צו הניתן ליורשים כאשר מנוח לא הותיר צוואה, חלוקת הירושה על פי צו ירושה משמעה חלוקת הירושה על פי קביעת החוק. הדבר עלול להיות די מורכב, זה עלול להסתבך על ידי קרובי משפחה החשים עצמם נפגעים מהחלוקה או הטוענים כי החלוקה לא תואמת את דבר החוק, מחירון עורך דין צו ירושה קובעים לאחר בדיקת מורכבות התיק. לכן הוצאת צו ירושה ללא עורך דין היא אפשרית אבל פחות מומלצת, גם אם לפעמים נראה שהדברים יעברו 'חלק' לעולם אי אפשר לדעת היכן ומתי זה יסתבך. לעומת זאת טיפול בצו ירושה באמצעות עורך דין צו ירושה היא מאוד מומלצת, שכר טרחה עורך דין צו ירושה אינה מן הגבוהים והרווח ייראה בהמשך, כשיימנעו אי נעימויות בין המשפחה.

שכר טרחה עורך דין צו ירושה
אצלנו שכר טרחה לעורך דין לבקשת צו ירושה הוא הכי זול

אתם מתעניינים על צוואה הדדית מחיר? פנו אלינו ותקבלו ייעוץ מפורט!

האם הוצאת צו ירושה ללא עורך דין משנה את סדר הקדימויות?

מחירון עורך דין צו ירושה לחלוקת הירושה הוא לפי סדר העדיפויות שנקבע בחוק: 1. בן/ת זוג. 2. ילדים. 3. הורים. 4. הורים של ההורים. 5. צאצאים של הילדים. 6. צאצאים של ההורים. 7. צאצאים של הורי ההורים. גם בהוצאת צו ירושה ללא עורך דין החלוקה תהייה זהה. החוק מפרט איזה חלק יקבל כל אחד מהעיזבון ועוד. ליתר פרטים תוכלו להתייעץ עמנו.

הוצאת צו ירושה ללא עורך דין
הוצאת צו ירושה ללא עורך דין היא אפשרית אבל ללא ההכוונה המקצועית שלנו

אתם מעוניינים להגיש בקשה לצו קיום צוואה? פנו אלינו ונשרת אתכם מכל הלב!

עורך דין צו ירושה יסביר לכם איך מתחלקת הירושה

כמשרד עורך דין צו ירושה אנו מטפלים בתיקי צו ירושה, לשביעות רצון כל הצדדים, אנו מביאים את דבר החוק לידי היורשים הפוטנציאליים, כך שעוד לפני שהם מקבלים את הצו הם יודעים למה לצפות. השאלות הם רבות וחוסר הבהירות גם היא רבה, אנו נותנים ייעוץ וליווי משפטי וכן מידע מדויק לגבי השאלות הנפוצות בעניין העיזבון – 'למי תלך המכונית?' 'למי ילכו המטלטלין?' אנו מספקים תשובות לגבי כל התהיות הללו. הן לגבי בן/ת הזוג של המנוח – מתי הוא מקבל חצי מהעיזבון ומתי שני שליש, ואיך העיזבון קשור לחוק יחסי ממון בין בני זוג התשל"ג-1973. וכן לגבי הילדים, צאצאים של הילדים, הורים של המנוח. כאשר מדברים על שכר טרחה עורך דין צו ירושה אינו גבוה אם לא מדובר בתיק מורכב.

עורך דין צו ירושה
עורך דין צו ירושה

אתם מעוניינים למלא טופס בקשה לצו ירושה? פנו אלינו ונעזור לכם בהקדם!

מחירון עורך דין צו ירושה

בדרך כלל מחירון עורך דין צו ירושה נקבע לפי המחיר המינימלי שמומלץ על ידי לשכת עורכי הדין. אך כדי לקבוע מחיר אמיתי יש לקבוע פגישה עם עורך דין צו ירושה. ולמי שמתעקש דווקא מתאפשרת גם הוצאת צו ירושה ללא עורך דין אך לא בטוח שמדובר בחיסכון כספי. בסך הכול שכר טרחה עורך דין צו ירושה אינו מאוד גבוה, וגם בזה אפשר לחסוך, כגון לקיים פגישה ללא מסמכים, כלומר, ללא שעורך הדין נכנס לעומק העניין. זה תלוי גם אם הוא יידרש להוציא חוות דעת משפטית או תצהיר מסוים שמייקר מאוד את שירותי עורך הדין. לעתים ניתן להסתפק בהתרעה בלבד, בתקווה שהצד הנגדי ייכנע, אך מדובר בסיכון, כי אם זה לא יעזור לא תוכלו להפר את מילתכם.

בקיצור כמו שאמרנו, צריך עורך דין ממולח שיידע להעריך את תגובת ה'שחקן השני' ולפעול על פיה.

מחירון עורך דין צו ירושה
איך נקבע המחירון של עורך דין צו ירושה
שכר טרחה עורך דין צו ירושה
שכר טרחה עורך דין צו ירושה

מחפשים משרד עורכי דין נוטריון?

לקבלת ייעוץ ראשני חינם השאירו פרטים