עורך דין צוואות וירושות יניב אור
עו"ד יניב אור - סגן יו"ר ועדת ירושה בלשכת עורכי הדין

סכסוכי ירושה

סכסוכי ירושה מובילים לא אחת, משפחות לפירוק ממשי של המשפחה ומה שהיה עד לא מכבר כאידיליה משפחתית הופך באחת לשדה קרב של כעס ואמוציות – ובמצבים מעין אלו נוטים רובנו לעשות טעיות (להציע פשרות, להסכים על דברים, לשכנע עדים) עליהן משלמים מחיר כבד בשלבים מתקדמים יותר של ההליכים המשפטיים.

סכסוכי ירושה בין אחים

בסכסוך ירושה לרוב מדובר בצוואה של אדם שאינו בן החיים ומכאן הקושי להתחקות אחר כוונתו ורצונו האמתי, כך שמלבד הצוואה הכתובה אין בנו את היכולת להעיד את המנוח ולסתור או לאשש את אמור בצוואה בו מופיעה חתימתו.

בסכסוך ירושה רבים מאתנו נוטים שלא ללכת לבית המשפט ללא ייצוג משפטי אך החשש שהמסר של המתנגד לצוואה או הזוכה בצוואה לא יוכל לבוא לידי ביטוי באמצעות גורם שלישי – הינו חשש מוצדק.

כמו גם שסכסוכי ירושה מצריכים ידע מעמיק וספציפי בחוק הירושה ובוא נודה על האמת לא כל עורך דין שעוסק במקצוע ובעל משרד יש לו את הידע הדרוש לכך.

עורך דין צוואות וירושות יניב אור רואה סכסוכי ירושה כדרך חיים מקצועית ומכאן הידע, המומחיות והניסיון בייצוג צדדים בסכסוכי ירושה.

ייצוג המשפחות או הצדדים לסכסוך במשרדינו מתחילים עוד בשלב ראשוני שפורץ הסכסוך סביב הצוואה, משרדינו בעל יכולת כבר בשלב הראשוני להכיל את הסכסוך, להרגיע את הלקוח ומכאן לתת לו כלים מעשיים איך להתמודד עם הצד השני – אין המדובר רק בידע משפטי אלא ניסיון חיים להכיל סיטואציות מורכבות.

משרדינו נוהג לשמוע את הלקוח בקשב רב ובאריכות, אך זוהי ההתחלה בלבד של הטיפול המשפטי.

בניסיון להתחקות אחר כוונתו של המוריש אנו יורדים לשטח לשמוע ולגבות עדויות מאנשים, חברים ומשפחה שהכירו את המנוח ומשפחתו מקרוב ואשר יכולים לשפוך ולתת תמונה פחות רגשית על הנסיבות שהמצווה ערך/ערכה את הצוואה.

מתוך היכרות של כולם משרדינו יכול לבנות עבורך אסטרטגיה משפטית מנצחת בכל סיטואציה ובכל מצב.

משרד עורך דין ונוטריון יניב אור בעל הבנה עמוקה של חוק הירושה שנחקק ב- 1965 וחוק הירושה החדש, לצד הפסיקה המנתחת את הסיטואציות המגיעות לבתי המשפט, כך שהמומחיות מכילה את האלמנטים של החוק והידע של כלל הפסיקה.

זה לא סוף פסוק שאדם ערך צוואה לטובתו של יורש ומנגד עבור היורש או הזוכה בצוואה זה כמעט כמו סוף העולם שמתחילים נגדו הליכים משפטיים.

בכול סיטואציה משרדינו בעל ניסיון עתיר ביכולת להעביר את המסר לשופט ו/או ליתר הסובבים ובמיומנות רבה אנו מצליחים להשיב את כבודו של הלקוח והמנוח/ה גם יחד.

Picture of עו"ד צוואות וירושות יניב אור
עו"ד צוואות וירושות יניב אור

עו"ד בעל מומחיות ייחודית בעריכת צוואות, סכסוכי ירושה וליטיגציה משפטית.
מכהן כסגן יו"ר ועדת ירושה בלשכת עורכי הדין.

משרדנו מעניק שירות באיכות הגבוהה ביותר בתחום של דיני ירושה וצוואות ומייצג בסכסוכי ירושה בכל הארץ. מומחיות מובילה בחוק הירושה, ניסיון משמעותי בליטיגציה משפטית וליווי משפטי מקיף בשכר טרחה הוגן.

לקבלת הצעה לייעוץ או לייצוג משפטי ניתן ליצור קשר  עם משרדינו:

משרד עו"ד ונוטריון יניב אור

כתובת: רח' נחל שניר 15 יבנה

טל': 077-7299995

yorteam101@gmail.com

מאמרים קשורים:

התנגדות לצוואה

מהי התנגדות לצוואה? התנגדות לצוואה היא ערעור משפטי על תוקפה של צוואה. זה מתאפשר באמצעות סעיף 67 לחוק הירושה התשכ”ה

קרא עוד »
סכסוך בין יורשים

צוואות וירושות במקרים רבים עומדות במרכזם של סכסוכים המטופלים על ידי עו"ד סכסוך בין יורשים. יתכנו אינספור סוגים וסיבות ל

קרא עוד »
עורך דין צוואות וירושות יניב אור

עו"ד ונוטריון יניב אור

מכהן כסגן יו"ר ועדת ירושה בלשכת עורכי הדין. מעל 20 שנות נסיון. מומחיות ייחודית ומובילה בתחום דיני ירושה, צוואות וניהול סכסוכי ירושה. מומחה בעל נסיון עתיר בהופעה וייצוג בבתי משפט לרבות פלילי על רקע נסיונו ועברו כתובע משטרתי במשטרת ישראל 

מחפשים עו"ד נוטריון? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
כתבות בנושא

מחפשים משרד עורכי דין נוטריון?

לקבלת ייעוץ ראשני חינם השאירו פרטים