מחפשים מומחה בתחום? השאירו פרטים ונחזור אליכם

עו"ד ונוטריון יניב אור

עו"ד אור בעל רקורד עשיר של ייצוג בבתי המשפט, הן האזרחי והן הפלילי, נמנה על מאגר המומחים של בתי המשפט, סגן יו"ר (משותף) ועדת ירושה, סגן יו"ר (משותף) ועדת נוטריונים בלשכת עורכי הדין, מוסמך האפוטרופוס הכללי לעריכת ייפוי כח מתמשך מומחה בגישור וניהול מו"מ, מרצה בכיר ומחבר ספרים בתחום המשפט.

מידע מקצועי:
עריכת צוואה הדדית
צוואה הדדית

מהי צוואה הדדית? כלי יעיל להורשת נכסים רבים מלקוחותינו

עריכת צוואה הדדית
צוואה הדדית

מהי צוואה הדדית? כלי יעיל להורשת נכסים רבים מלקוחותינו

שתפו אותנו

סכסוכי ירושה

סכסוכי ירושה מובילים לא אחת, משפחות לפירוק ממשי של המשפחה ומה שהיה עד לא מכבר כאידיליה משפחתית הופך באחת לשדה קרב של כעס ואמוציות – ובמצבים מעין אלו נוטים רובנו לעשות טעיות (להציע פשרות, להסכים על דברים , לשכנע עדים ),עליהן משלמים מחיר כבד בשלבים מתקדמים יותר של ההליכים המשפטיים.
בסכסוך ירושה לרוב מדובר בצוואה של אדם שאינו בן החיים ומכאן הקושי להתחקות אחר כוונתו ורצונו האמתי, כך שמלבד הצוואה הכתובה אין בנו את היכולת להעיד את המנוח ולסתור או לאשש את אמור בצוואה בו מופיעה חתימתו.
בסכסוך ירושה רבים מאתנו נוטים שלא ללכת לבית המשפט ללא ייצוג משפטי אך החשש שהמסר של המתנגד לצוואה או הזוכה בצוואה לא יוכל לבוא לידי ביטוי באמצעות גורם שלישי – הינו חשש מוצדק.
כמו גם שסכסוכי ירושה מצריכים ידע מעמיק וספציפי בחוק הירושה ובוא נודה על האמת לא כל עורך דין שעוסק במקצוע ובעל משרד יש לו את הידע הדרוש לכך.

משרד עורך דין ונוטריון יניב אור רואה סכסוכי ירושה כדרך חיים מקצועית ומכאן הידע, המומחיות והניסיון בייצוג צדדים בסכסוכי ירושה.

ייצוג המשפחות או הצדדים לסכסוך במשרדינו מתחילים עוד בשלב ראשוני שפורץ הסכסוך סביב הצוואה, משרדינו בעל יכולת כבר בשלב הראשוני להכיל את הסכסוך, להרגיע את הלקוח ומכאן לתת לו כלים מעשיים איך להתמודד עם הצד השני – אין המדובר רק בידע משפטי אלא נסיון חיים להכיל סיטואציות מורכבות.
משרדינו נוהג לשמוע את הלקוח בקשב רב ובאריכות, אך זוהי ההתחלה בלבד של הטיפול המשפטי. בניסיון להתחקות אחר כוונתו של המוריש אנו יורדים לשטח לשמוע ולגבות עדויות מאנשים, חברים ומשפחה שהכירו את המנוח ומשפחתו מקרוב ואשר יכולים לשפוך ולתת תמונה פחות רגשית על הנסיבות שהמצווה ערך/ערכה את הצוואה. מתוך היכרות של כולם משרדינו יכול לבנות עבורך אסטרטגיה משפטית מנצחת בכל סיטואציה ובכל מצב.
משרד עורך דין ונוטריון יניב אור בעל הבנה עמוקה של חוק הירושה שנחקק ב- 1965 וחוק הירושה החדש, לצד הפסיקה המנתחת את הסיטואציות המגיעות לבתי המשפט, כך שהמומחיות מכילה את האלמנטים של החוק והידע של כלל הפסיקה.
זה לא סוף פסוק שאדם ערך צוואה לטובתו של יורש ומנגד עבור היורש או הזוכה בצוואה זה כמעט כמו סוף העולם שמתחילים נגדו הליכים משפטיים. בכול סיטואציה משרדינו בעל נסיון עתיר ביכולת להעביר את המסר לשופט ו/או ליתר הסובבים ובמיומנות רבה אנו מצליחים להשיב את כבודו של הלקוח והמנוח/ה גם יחד.

הגנה על צוואה

הגנה על צוואה

הגנה על צוואה היא פעולה אשר נועדה להבטיח כי הצוואה של המנוח אכן תקוים. על פי חוק הירושה יש לקיים את צוואתו של המנוח, אך

עורך דין סכסוכי ירושה

סכסוך בין יורשים

צוואות וירושות במקרים רבים עומדות במרכזם של סכסוכים המטופלים על ידי עו"ד סכסוך בין יורשים. יתכנו אינספור סוגים וסיבות ל סכסוך בין יורשים, אפילו מקרים

עורך דין סכסוכי ירושה

עורך דין סכסוכי ירושה

עורך דין סכסוכי ירושה יניב אור מגיש לכם עצות וטיפים חשובים לגבי צוואות וירושות, וספציפית לגבי סכסוכים בנוגע לירושות או צוואות. בעת שעולה סכסוך ירושה

תביעת ירושה ללא צוואה כללית

איך מגישים תביעת צוואה

השאלה איך מגישים תביעת צוואה רלוונטית במקרים בהם יורשים מאמינים כי ישנו משהו פסול המצדיק את פסילת הצוואה. לצורך הגשת תביעת יורש ישנו צורך לפנות

מס עיזבון

מס עיזבון בישראל

ישנו הרבה בלבול בכל מה שנוגע למס עיזבון בישראל ומס ירושה. לכן כדאי להתחייל בהסברת ההבדלים בין שני סוגי המסים לפני שנדבר על המס הקיים

עילה לביטול צו קיום צוואה

עילה לביטול צוואה

לפני שנדבר על עילה לביטול צוואה, חשוב להבדיל בין שני מקרים. על פי חוק הירושה, כל אדם רשאי לכתוב צוואה אשר תקבע כיצד יחולק עיזבונו

מחפשים משרד עורכי דין נוטריון?

לקבלת ייעוץ ראשני חינם השאירו פרטים