לקוחות ממליצים

המלצות

לקוחות מרוצים

לאחר שעשינו רעייתי ואני צוואה הדדית אני מלא הערכה לעו'ד יניב מאור על מקצועיות, אמינות, מחיר סביר וכמובן תמיד היה קשוב לשאלות , תודה ובהצלחה רבה

ראוי לכל שבח עורך דין יניב אור. תיק התנגדות לצוואה שצלחת וגרמת לנו להאמין שהכול אפשרי. תודה תודה!

עורך דין יניב אור ערך עבורי ייפוי כוח מתמשך. כל שאלה ששאלתי הוא לא חסך בהסברים והוא הכול עושה באדיבות ממליצה בחום!!

נעזרנו בשרותיו של עו"ד יניב לצורך עריכת צוואה. ללא ספק נושא מעורר רגשות. עו"ד יניב היה זמין ואמפטי, כל פניה / שאלה נענתה בזמן קצר. קיבלתי הסברים ענייניים ומדויקים מה שאפשר הליך מהיר לצד התאמות בדיוק לבקשות הספציפיות שלנו. תודה על נועם הליכותיך והמקצועיות.

ממליצה בחום על עורך דין יניב אור מומחה בתחום של סכסוכי ירושה במשק חקלאי .שנון ומבריק ליווי צמוד וייצוג מקיף עזר לנו רבות. תודה יניב!

נעזרנו בשרותיו של עו"ד יניב לצורך עריכת צוואה. ללא ספק נושא מעורר רגשות. עו"ד יניב היה זמין ואמפטי, כל פניה / שאלה נענתה בזמן קצר. קיבלתי הסברים ענייניים ומדויקים מה שאפשר הליך מהיר לצד התאמות בדיוק לבקשות הספציפיות שלנו. תודה על נועם הליכותיך והמקצועיות.

מודים לך עו"ד ונוטריון יניב אור בעריכת ייפוי כוח מתמשך. הסבר על התהליך, מקצוענות ושירות מעולה.

התנגדות לצוואה היא עניין של מקצוענות ולך ידידי יש את זה. מודים לך על הדרך הארוכה ועל החשיבה מחוץ לקופסה.

עו"ד ונוטריון יניב אור, אני מודה לך על הליווי האישי בתיק הירושה שלנו. הכול התנהל באופן יסודי וראוי להערכה. תודה על ההקשבה המקצועיות ויותר מהכל על הליווי האישי והצמוד עד לניצחון.

עורך דין ונוטריון יניב אור ערך עבורי צוואה מקצוען אמיתי יסודי סבלנות ממליץ לכל מכריי על שרות מעולה במחיר הגון עם כל ההגנות והביטחונות תודה עורך דין ונוטריון אור.

לא מספיקות המילים להודות לך על ייצוג בביטול הצוואה ללא דופי עם ידע ורגישות מתי שצריך. הוכחת שאמת יש רק אחת. תודה על הכול

עו"ד יניב אור!!! הכרותינו הראשונה עם האיש הנכבד הייתה בעת רישום צוואה לאימי. ובכן עו"ד יניב אור ראשית הוא אדם.....בן אדם נעים הליכות, מסביר פנים ובעל רגישות מאוד גדולה לאדם בכלל ולמשפחה בא הוא מטפל בפרט. הזה. ברוך תהיה בכל מגע ידיך ובמעשיך!

עורך דין ונוטריון יניב אור ערך עבורי צוואה וייפוי כוח מתמשך. שירות מעולה. יחס מדהים. . מקצוען אמיתי. מודה לך מקרב לב

אני מודה שהיו לנו רגשות מעורבים שנכסנו לתהליך של ערעור על צוואה אבל פגשתי עורך דין שהוא מנטור לא פחות ממקצוען בבית משפט וזה מאוד חשוב כדי לעבור את התהליך הזה. תודה עורך דין אור!

תודה על הכבוד שהחזרת לי ועל היכולות שלך בבית משפט שהוציאו את הצדק לאור אני לא אשכח את זה.

קיבלתי מיניב שירות מקצועי ואדיב , הסבר מלא על כל התהליך של ייפוי כוח מתמשך ורצון לעזור לאורך כל הדרך, ממליצה בחום.

הגעתי לעורך דין יניב אור דרך המלצה של עורך דין אחר וגיליתי מקצוען אמיתי. פצצה של ידע ובקיאות בתחום הירושות. ייצג את משפחתי בהתנגדות לצוואה לא פשוטה ובהליך משפטי מורכב והתגבר על הכול

ברצוני לציין את המקצועיות והשרות המצוין , שקיבלתי מעו"ד יניב אור אשר טיפל בי בנושא צוואה וייפוי כח מתמשך והסביר וענה לי לכל השאלות בסבלנות ובמקצוענות , שהיו לי בנושא החשוב הזה , עו"ד אור חסך לי הרבה זמן וריצות ובזמן קצר ויעיל עזר לי ולאימי - דבורה נשרי, להתקדם ולסגור את הנושא הנ"ל .ממליץ בחום לכל איש / אישה אשר יזדקקו להסבר ולעו"ד אשר ייטפל בהם בנושאים אלו!

עורך דין אור ייצג אותי במשפט מורכב של סכסוך ירושה ואין לי מילים לתאר את המקצוענות, הסובלנות, היכלות האדירות בבית משפט שהביאו אותי לחוף מבטחים. מודה לך מאוד על הטיפול המסור, הדרך וכמובן התוצאה.

הגענו לעו״ד ונוטריון יניב אור ומהרגע הראשון ששוחחנו איתו כמובן שדיברנו והעלינו סוגיות בעניין צוואה ויפוי כח מתמשך. אנו מוצאים חובה להודות לך מקרב לב על הייצוג המשפטי והשירות שהענקת לנו במסירות, בייעילות ובאדיבות רבה. ובטוחים שכל מי שיזכה לשירותך בהמשך יהנה כמונו

פנינו לעורך דין יניב אור בעקבות רצונה של אמי לערוך צוואה וייפוי כוח מתמשך. קיבלנו מענה לכל השאלות והסברים הכי מפורטים , יחס מדהים, טיפול סבלני ומקצעוי ביותר. בהחלט אמליץ לכל חברי לפנות רק אליך, יניב תודה רבה רבה על הכל!

עו"ד מקצועי מאד, חרוץ וענייני, מדבר בגובה העיניים, מייעץ ומסביר, דייקן כמו שעון שוויצרי. תמורה גבוהה למחיר. (הייתי קונה ממנו רכב משומש בעיניים עצומות )

הופתענו לגלות עו״ד מקצוען , עם סבלנות אין קץ , שירותיות ברמה הגבוהה ביותר , זמינות בכל רגע נתון , הבנה מעמיקה של הרגישויות בנושא , יסודיות ובסוף גם מחיר הולם . תבונה ורגישות . תודה רבה יניב

צוואה זה לא עינין פשוט עד שפגשנו את עורך דין יניב אור, לאחר פגישתנו הבנו שחששנו היה מיותר. עו"ד יניב אור הסביר לנו את כל המשתמע מעריכת הצוואה. הצוואה נערכה תוך שבוע מיום הפגישה ואנחנו רגועים בנושא. ממליצים גם לחברנו לערוך את הצוואה איתו.

תודה מכל הלב תודה מקרב לב על השירות המהיר, המקצועי והנאמן שהענקת לנו בייעוץ והכנת הצוואות ועל הסבלנות ואורך הרוח בהקשבה לצרכים המיוחדים שלנו כדי לשקף אותם בצוואות. אנו נפעמים מן המסירות וההתחשבות בימים טרופים אלה. מי ייתן וירבו כמותך שירות מקצועי ואדיב כפי שהענקת לנו

We want to thank you for your untiring efforts to do the inheritance steps and the sale of the apt .And bringing it to a closure

"ברצוני להודות מקרב לב לעורך דין נוטריון יניב אור על השירות המצוין המסור המקצועי יחס אישי פתוח ומלא סבלנות ואיכפתיות. מאיר פנים בכל שעה של היום וזה לא מובן מאיליו. אין כמוך וחבל שאין. מי יתן וירבו אנשים כמוך!!! אני ממליצה ואמליץ עליך בחום לכל מי שיזדקק לעורך דין מקסים כמוך"

עורך דין מעולה ונוטריון משכמו ומעלה. רציני ערך עבורי צוואה בדרך הטובה ביותר ומדוייקת. ממליצה בחום . איש מקצוע מעולה ועוד נותן בטחון . שרות מדהים ואדיב ומכל הלב

פנינו לעורך דין יניב אור בעקבות רצונה של אמי לערוך צוואה וייפוי כוח מתמשך. קיבלנו מענה לכל השאלות ( והיו הרבה , אולי אפילו יותר מדי ) והסברים הכי מפורטים , יחס מדהים, טיפול סבלני ומקצעוי ביותר. בהחלט אמליץ לכל חברי לפנות רק אליך , יניב. תודה רבה רבה על הכל!

תהליך עריכת צוואה היה מאוד נעים, מקצועי, נעשה ברגישות והרבה כבוד

עו''ד מדהים. מקצועי אמין והוגן. מומלץ מאד!

"בוקר טוב יניב רצינו להודות לך על היחס המקסים שקיבלנו, שהתפנית אלינו בזמן קצר למרות כל הנסיבות והמצב, קיבלת אותנו בסבר פנים יפות ויצאנו מחוייבים. מאוד חשוב היחס והיותך אדם"

"עו"ד ונוטריון יניב אור, אני מודה לך על הליווי האישי בתיק שלנו. הכול התנהל באופן יסודי וראוי להערכה. תודה על ההקשבה המקצועיות ויותר מהכל על הליווי האישי והצמוד"

עורך דין צוואות וירושות יניב אור

עו"ד ונוטריון יניב אור

מכהן כסגן יו"ר ועדת ירושה בלשכת עורכי הדין. מעל 20 שנות נסיון. מומחיות ייחודית ומובילה בתחום דיני ירושה, צוואות וניהול סכסוכי ירושה. מומחה בעל נסיון עתיר בהופעה וייצוג בבתי משפט לרבות פלילי על רקע ניסיונו ועברו כתובע משטרתי במשטרת ישראל

מחפשים מומחה בתחום צוואות-ירושה? השאירו פרטים ונחזור אליכם

שתפו אותנו
מידע מקצועי:

מחפשים משרד עורכי דין נוטריון?

לקבלת ייעוץ ראשוני השאירו פרטים