עורך דין צוואות וירושות יניב אור
עו"ד יניב אור - סגן יו"ר ועדת ירושה בלשכת עורכי הדין

סכסוכי ירושה בנחלות

סכסוכי ירושה בנחלות מובילים לא פעם לאובדן שליטה לאחר פטירתו של המוריש הבאה לידי ביטוי בדיעבד בהבנה: שהצוואה איננה עונה לדרישות של הסכם המשבצת החל על המשק והנחלה ומכאן שלצוואה אין תוקף משפטי, שהצוואה מנוסחת באופן המחייב את הזוכה בצוואה במתן פיצוי כספי ומכאן אובדן כספים שלא לצורך. שחוסר באמצעים של הזוכה בצוואה למתן פיצוי כספי גורם לאיבוד הנחלה לגורם שלישי שאינו נמנה על בני המשפחה של המוריש.

למעשה הורשת המשק בצוואה מתייחסת לשתי מערכות: חוק הירושה והוראות הסעיפים החלים בהסכם המשבצת החל על המשק ועל הנחלה (הסכם זה נחתם בין האגודה בו קיים המשק לבין מנהל מקרקעי ישראל ואו הסוכנות היהודית) שילוב נכון של המערכות לצד הבנת הפסיקה יובילו לעריכת צוואות מדויקות וייצוג מקצועי והולם בבית המשפט.

נקלעתם לסכסוך ירושה בנחלה? משרד עורך דין ונוטריון יניב אור מומחה בייצוג סכסוכי ירושה במושבים ובמשקים חקלאיים. משרדינו מעמיד לרשותך את כל הכלים המקצועיים והמשפטיים על מנת להביא את חזית הידע המשפטי והניסיון המקצועי לתיק שלך. מערך כלים זה יוצר ערך מוסף בניהול המשפטי והמקצועי של התיק עד להשבת כבודך האישי ושל המנוח/ה גם יחד.

עו"ד צוואות וירושות יניב אור
עו"ד צוואות וירושות יניב אור

עו"ד בעל מומחיות ייחודית בעריכת צוואות, סכסוכי ירושה וליטיגציה משפטית.
מכהן כסגן יו"ר ועדת ירושה בלשכת עורכי הדין.

משרדנו מעניק שירות באיכות הגבוהה ביותר בתחום של דיני ירושה וצוואות ומייצג בסכסוכי ירושה בכל הארץ. מומחיות מובילה בחוק הירושה, ניסיון משמעותי בליטיגציה משפטית וליווי משפטי מקיף בשכר טרחה הוגן.

לקבלת הצעה לייעוץ או לייצוג משפטי ניתן ליצור קשר  עם משרדינו:

משרד עו"ד ונוטריון יניב אור

כתובת: רח' נחל שניר 15 יבנה

טל': 077-7299995

yorteam101@gmail.com

מאמרים קשורים:

עורך דין צוואות וירושות יניב אור

עו"ד ונוטריון יניב אור

מכהן כסגן יו"ר ועדת ירושה בלשכת עורכי הדין. מעל 20 שנות נסיון. מומחיות ייחודית ומובילה בתחום דיני ירושה, צוואות וניהול סכסוכי ירושה. מומחה בעל נסיון עתיר בהופעה וייצוג בבתי משפט לרבות פלילי על רקע נסיונו ועברו כתובע משטרתי במשטרת ישראל 

מחפשים עו"ד נוטריון? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
כתבות בנושא

מחפשים משרד עורכי דין נוטריון?

לקבלת ייעוץ ראשני חינם השאירו פרטים