עורך דין יניב אור

עו"ד ונוטריון יניב אור

עו"ד אור בעל רקורד עשיר של ייצוג בבתי המשפט, הן האזרחי והן הפלילי, לרבות בתי דין לעבודה, נמנה על מאגר המומחים של בתי המשפט, סגן יו"ר (משותף) ועדת ירושה, סגן יו"ר (משותף) ועדת נוטריונים בלשכת עורכי הדין, מוסמך האפוטרופוס הכללי לעריכת ייפוי כח מתמשך מומחה בגישור עסקי וניהול מו"מ, מרצה בכיר ומחבר ספרים בתחום המשפט.

מחפשים עו"ד נוטריון? השאירו פרטים ונחזור אליכם

שתפו אותנו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ביטול צוואה

התחושה שניתן צו ירושה או צו קיום צוואה לצד אחד בלבד יוצרת לא אחת תחושה של תסכול בצד השני על פספוס ההזדמנות שלא ניתן כבר לעשות דבר בעניין לשינוי המצב וזאת למי שחש אי צדק משווע בדבר חלוקת העזבון שהולך לצד אחד בלבד.
למעשה חוק הירושה מאפשר "הזדמנות שנייה" להפוך את המצב הבלתי הפיך שיצר צו הירושה או צו קיום צוואה ובלבד שהטוען לביטול הצוואה מצליח להרים את הנטל הדו שלבי:
מציג בפני הרשם לענייני ירושה עובדות וטענות שלא היו בפניו בזמן מתן הצו
מציג את העובדות והטענות בהזדמנות הסבירה הראשונה שיכל היה להביאה
הליך ביטול צו ירושה או צו קיום צוואה מצריך ידע משפטי ספציפי בהגשת הבקשה לביטול המבוססת על רמת הניסיון בניהול הליכים מורכבים ברשם לענייני ירושה ובבית המשפט ובאותה נשימה ידע משפטי בחוק הירושה ובפסיקה הנלווית אליה.
משרד עורך דין ונוטריון יניב אור מומחה בהליכי בקשה לביטול צו קיום צוואה או צו ירושה. משרדינו מעמיד לרשותך את כל הכלים המקצועיים והמשפטיים על מנת להביא את חזית הידע המשפטי והניסיון המקצועי לתיק שלך. מערך כלים זה יוצר ערך מוסף בניהול המשפטי והמקצועי של התיק עד להשבת כבודך האישי ושל המנוח/ גם יחד.

מחפשים משרד עורכי דין נוטריון?

לקבלת ייעוץ ראשני חינם השאירו פרטים