עריכת צוואות זו המומחיות שלי

המשרד בבעלותי בעל מומחיות ייחודית בעריכת צוואות עם ניסיון של למעלה מ-20 שנים. בתהליך קצר , ממוקד, מקצועי של עד 7 ימים – תקבלו צוואה בטוחה ומקצועית המותאמת למצבכם הכלכלי.

נגן וידאו
נגן וידאו

או השאירו פרטים לשיחת ייעוץ מקצועית לא מחייבת ללא עלות

icolaw03

ניסיון ומקצועיות בעריכת צוואות

ניסיון של למעלה מ-20 שנים עם מגוון רחב של לקוחות וצוואות במצבים כלכליים שונים.

icolaw04

תהליך ממוקד בעריכת צוואות

בתהליך קצר וממוקד של עד 7 ימים, ניצור מנגנון אבטחה, צוואה ייחודית, חתומה ומוכנה להפקדה ברשם הצוואות

icolaw05

פריסה ארצית בעריכת צוואות

אני מעניק שירות בפריסה ארצית. בשירות אישי ומקצועי אערוך לכם צוואה מקצועית ובטוחה במחיר הוגן.

עו"ד יניב אור - עורך דין צוואות וירושות

עו”ד ונוטריון יניב אור מעל 20 שנות ניסיון, קיבל את רישיון עריכת הדין בשנת 1997 ומאז משמש כעו"ד פעיל.

עו"ד ונוטריון יניב אור משמש כסגן יו"ר (משותף) ועדת ירושה בלשכת עורכי הדין וסגן יו"ר ועדת נוטריונים.

עו"ד ונוטריון יניב אור שימש כתובע משטרתי בעבירות פליליות וכלכליות במשטרת ישראל, כיהן כיועץ משפטי להתאחדות התעשייה בישראל, חבר פעיל בלשכת התיאום של הארגונים הכלכליים וחבר בוועדה המייעצת לשר התמ"ת.

עו"ד אור בעל תואר ראשון במשפטים LL.B אוניברסיטת KEELE אנגליה . תואר ראשון במדעי הניהול ותואר שני במנהל עסקים M.B.A

עו"ד אור בעל רקורד עשיר של ייצוג בבתי המשפט, הן האזרחי והן הפלילי, נמנה על מאגר המומחים של בתי המשפט, סגן יו"ר (משותף) ועדת ירושה, סגן יו"ר (משותף) ועדת נוטריונים בלשכת עורכי הדין, מוסמך האפוטרופוס הכללי לעריכת ייפוי כח מתמשך, מרצה בכיר ומחבר ספרים בתחום המשפט.

משרד עו"ד ונוטריון יניב אור בעל מומחיות ייחודית ומוביל בתחום דיני ירושה וצוואות .

משרד עו"ד ונוטריון יניב אור מזמין אותך להיות חלק נכבד וחשוב מבין לקוחותיו וליהנות מליווי משפטי מקיף לצד מקצועיות ייחודית וניסיון . 

עורך דין יניב אור

עריכת צוואות עד 7 ימים

תהליך קצר וממוקד

icolaw020

שיחת ייעוץ טלפונית

מרימים טלפון לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות וללא תשלום.

icolaw016

מכינים את החומרים

מקבלים מייל עם רשימת פרטים שיש להכין.

icolaw013

צרכים אישיים

החומר נאסף ומקיימים שיחת ייעוץ נוספת להתאמת הצוואה לצרכים האישיים שלכם.

icolaw018

שאלות ותיקונים

טיוטת הצוואה האישית מועברת במייל. שאלות ייעוץ ותיקונים מתבצעים באופן חופשי וללא הגבלה.

icolaw015

חתימה על הצוואה

במידה והכול מאושר – מאשרים וקובעים לחתימה. חותמים בשעה טובה בנוכחות נוטריון.

icolaw021

סיום והפקדה

מקבלים צוואה נוטריונית ומשלמים את שכר הטרחה. לבחירה הצוואה מופקדת ברשם הצוואות לביטחון מושלם.

לעשות צוואה זהו כלי שנועד להגן על קרוביך ורכושך ביום שאחרי.
זה לשים את משפחתך ורכושך בחוף מבטחים

במידה ולא תערכו צוואה ליקירכם, אתם משאירים אותם חשופים לויכוחים ומלחמות משפטיות לשנים רבות.
אתם רוצים לייצר מנגנון חלוקת עזבון בצורה בטוחה ושלווה - אתם יוצרים שלום בתוך המשפחה

למה לי לשלם, אני אעשה לבד! אז זהוא שלא!
לא לוקחים הימור על חשבון הרכוש שצברתם במהלך חייכם ויקירכם שעתידים לרשת את רכושכם כשהם לא מוגנים.

והנה לפניכם רק מספר קטן של דוגמאות - שלא הייתם רוצים לחוות בעצמכם

זוג שלא ערך צוואה הדדית, לאחר לכתו של בן זוג אחד מחולק הרכוש, מחציתו בין בן הזוג הנותר ומחציתו השנייה לילדיו – קשיים כלכליים של אחד הילדים יכולים להביא את הנושים של הילד לתבוע פירוק שיתוף ומכירת הנכס בשוק החופשי בד בבד עם עיקול חלקו של הילד בנכס בו מתגורר בן הזוג הנותר. 

במקרה הנ"ל אם אחד מילדיהם של בני הזוג שזה עתה ירש את חלקו על פי דין נוכח העדרה של צוואה, במקרה שהילד נמצא בהליכי גירושין עלול/ה החתן/המחותנת לתבוע את חלקו/ה בעזבון מכורח הלכת שיתוף הקיימת בין בני זוג.

זוגות נשואים המנהלים פרק ב' בחייהם עם ילדים מפרק א' וילדים משותפים מפרק ב' עלולים "ביום שאחרי" להותיר את בן/בת הזוג בנכס של בני הזוג בו רשומים כל הילדים מפרק א' ופרק ב' כבעלי זכויות בנכס.

זוגות גרושים המנהלים פרק ב' בחייהם עם ידועה בציבור מבלי לערוך צוואה יחולק רכושם בין הילדים של בן הזוג הגרוש לבין הידוע/ה בציבור . אגב מעמדו/ה של ידוע/ה בציבור לעניין חוק הירושה הוא כשל זוג נשוי , כלומר הם יוכלו לתבוע מחצית מהרכוש.

אלמן שלא ערך צוואה עם בת זוגתו במהלך השנים עלול להיות חשוף ברבות השנים עם זקנתו, התדרדרות במצב בריאותו וצלילות דעתו, להשפעה בלתי הוגנת ולערוך צוואה המנשלת את ילדיו לטובת ילד אחד המתגורר עימו, או המטפל בו או אפילו לערוך צוואה  המנשלת את ילדיו לטובת ידועה בציבור.

זוגות גרושים שחייהם המשותפים עלו על שירטון ואינם מעוניינים בקשר , כל עוד ילדיהם המשותפים מתחת לגיל 18 ובן זוג אחד נותר אחר לכתו של האחר, יעבור רכושו של בן הזוג שהלך אמנם לילדיהם המשותפים אך כל עוד יהיו הילדים מתחת לגיל 18 ינוהל הרכוש ע"י בן הזוג הנותר אל אף שלא היה ביניהם כל קשר במהלך השנים מאז הגירושין.

הבטיחו את העתיד הכלכלי והחברתי של יקירכם

השאירו פרטים, קבלו מדריך מתנה ושיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

או התקשרו: 077-7299995

לקוחות מספרים על ההליך של עריכת צוואות

שאלות נפוצות על עריכת צוואות בישראל

צוואה זהו מסמך משפטי ערוך על פי חוק הירושה המאפשר לאדם (הנקרא מוריש) לקבוע מה ייעשה בכל רכושו (הנקרא עזבון) ולמי לחלקו לאחר פטירתו (יבדל"א). למעשה למוריש ישנה אפשרות באמצעות הצוואה לחלק את רכושו ליקיריו מרצונו הטוב והחופשי בצורה מוגנת ובטוחה תוך בטחון שהרכוש יגיע אך ורק ליקיריו במועדים הנבחרים על ידו ושאינם באים לעולם טרם זמנם.

הצוואה המתאימה לבני זוג נשואים שחשוב להם תחילה שהרכוש שצברו במשותף יעבור תחילה לבן הזוג הנותר ולאחר פטירת שני בני הזוג יעבור הרכוש לילדיהם המשותפים, מומלץ לערוך צוואה הדדית.

למעשה כל אדם מעל גיל 18 רשאי לערוך צוואה, אך למעשה נסיבות החיים והצורך להגן על רכושו של אדם בקרב יקיריו בלבד , תוך דאגה לצרכי יקיריו הם אלה שיביאו בסופו של דבר אדם לערוך צוואה.

דמנציה זוהי מחלה ניוונית הפוגעת פגיעה קוגניטיבית במוח ומשפיעה באופן הדרגתי על יכולת הזיכרון, חשיבה, התמצאות בזמן ובמרחב, זיהוי אנשים וביצוע פעולות יומיומיות כל אלה עלולים להביא אדם לחוסר צלילות הדעת עד כדי העדר מסוגלותו להבין במשמעות של עריכת צוואה וחתימתה ומכאן הדרך לפסילתה היא קצרה. במיקרים מאין אלו מומלץ להיוועץ עם עורך דין  טרם עריכתה של צוואה עם אדם חולה דמנציה.

ראשית ניתן לשמור את הצוואה במקום בטוח בביתך. שנית ישנה אפשרות לשמור את הצוואה בארכיב של  רשם הצוואות ללא מגבלה של זמן ובתשלום אגרה חד פעמית של 109 נכון לשנת 2022.

התשובה היא כן ובלבד שהיא תעמוד בכללי העריכה והציווי המצויים בחוק הירושה על כל סעיפיו. מומלץ בד"כ שלא לקחת סיכונים מיותרים על חשבון הרכוש שצברת ויקירייך האהובים בבואך לערוך צוואה ולכן כדאי להיוועץ באיש מקצוע לשם כך.

התשובה היא כן ובלבד שהיא תעמוד בכללי העריכה והציווי המצויים בחוק הירושה על כל סעיפיו. מומלץ בד"כ שלא לקחת סיכונים מיותרים על חשבון הרכוש שצברת ויקירייך האהובים בבואך לערוך צוואה ולכן כדאי להיוועץ באיש מקצוע לשם כך.

ראשית – נוטריון הוא עורך דין עם ותק מקצועי של לפחות 10 שנים במקצוע עריכת הדין, ללא עבר פלילי, ללא עבירות משמעת ותלונות ועבר הסמכה מיוחדת בלשכת עורכי הדין בטרם רישומו כנוטריון במשרד המשפטים.

שנית – מעמדו של נוטריון בחוק הירושה הוא כשל שופט, נוטריון אינו מחויב בעדים כמו עורך דין בעת עריכת הצוואה וחוק הירושה סומך על שיקול דעתו של הנוטריון בלבד שהאדם שלפניו כשיר לחתום על צוואה.

לבסוף – לנוטריון בלבד ישנה אפשרות מלבד המצווה להפקיד את הצוואה ברשם הירושה ובכך להבטיח את ביטחונה של הצוואה, שתישמר במקום בטוח, שלא תיעלם ושלא יוכלו להפעיל צוואה שונה מזו המופקדת ברשם הירושה.

צוואה יכולה להיחתם בזמן קצר, אולם על מנת להיערך בצורה מאורגנת ומסודרת לקראת עריכתה של הצוואה, יש להכין מספר פרטים ומסמכים של המצווה, קיום הסבר על משמעות המסמך, מתן ייעוץ והקשבה לצרכים האישים של המצווה, עריכת המסמך בדיקה ותיקונים של המצווה ולבסוף חתימת המסמך בידי המצווה/המצווים. בד"כ בפרק זמן של שבוע ימים מסתיים התהליך ויש לך צוואה ביד חתומה ומאושרת ע"י נוטריון ומופקדת על פי בקשתך ברשם הירושה.

צוואה צריכה לתת מענה להיקף הרכוש של המצווה וזהות היורשים ולכן להלן הפרטים הנדרשים על מנת לתת מענה לעריכת צוואה  תקינה ובטוחה:

תעודת זהות של המצווה ואם מדובר בצוואה הדדית תעודת שני בני הזוג כולל ספח עם שמות הילדים.

פרטי נכס בו מתגורר המצווה – כתובת מדויקת כולל נסח טאבו (אם אין אפשר צילום טופס ארנונה של הנכס).

פרטי חשבון בנק של המצווה (שם הבנק ומספר הסניף בלבד אין צורך במספר חשבון).

אופן חלוקת הנכסים בין היורשים (האם בצורה שווה? אם לא יש לפרט באחוזים/ שברים).

האם נדרש מינוי אפוטרופוס לילדים עד גיל 18 – אם כן צריך לציין קירבה. וצילום תעודת

זהות.

יש לתאר – לא חשוב הניסוח אם ישנם דברים שהייתם רוצים שיהיו בצוואה כולל הכנה של שאלות עליהם הייתם מעוניינים  להתייעץ?

מפסיקים לחכות – מפסיקים לדחות! צרו איתי קשר טלפוני להתייעצות ללא עלות וללא התחייבות
במספר 077-7299995

השאירו פרטים כאן וקבלו באופן מיידי את המדריך המלא שיתן לך את כל המידע על עריכת צוואות

אני מסכימ/ה לקבל את המדריך המלא וכל מידע נוסף

שתפו: